21 Şubat 2010 Pazar

Sevgililer günü çekiliş kurabiyeleri

Merhaba, aslında sevgililer günü çoktan geçti. Ama, fikir olması açısından bir post bu.Bu kurabiyeler sevgililer gününde arkadaşlar arasında yapılan bir eğlencede çekiliş için yapıldı.Herkes hediyeler almış ve hediyeler numaralanmış. ve kurabiyelere de numara yazdık üstünde numara bulanan kurabiyeyle hediyeler eşleşip talihli hediyesine kavuşmuş.Hem kurabiye hem de bir hediye sahibi olmuşlar. Çok güzel bir fikir. Doğrusu benim çok hoşuma gitti.

4 yorum:

derya dedi ki...

Canım hepsi birbirinden harika ve ben
cede süper bir fikir ellerine sağlık
kocaman öpüyorum...

sesiber dedi ki...

Fikir de kurabiyeler de muhteşem.
Sevgiler
Sibel

.:gelincik:. dedi ki...

Sayfama hoş geldin canım, ziyaretin ve yorumun için teşekkürler. Çok güzel lezetler sunuyorsun, ellerine sağlık. Bu arada yazı alanın çok dar, arkaplan fazla yer verilmiş, birde başlığın biraz daha ilgi çekici olmalı, ve arkaplanla uymalı,vaktin olduğunda yardım etmek isterim, sevgiler.

lezzet sokağı dedi ki...

Hepsi harika çalışmalar.. Gerçekten ellerine sağlık. Çok başarılı buldum. Az önce keşfettim siteni. Süper fikirler var burda. Her ne kadar kurabiye süslemeyi çok sevsem ama vakit bulamasamda fikir alınacak çok güzel detaylar var sitende.. Tebrik ederim.. Selamlar..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Blog Designer ByAfet for personal use of Hobibox