28 Nisan 2010 Çarşamba

Kız Bebek Kurabiye Sepeti

Bugün yine paskalyada yaptığım bir sepeti yayınlamak istedim.Bu sepeti saat 21.00de gelen acil bir sipariş sonucunda hazırladım. Müşterimi kırmamak için bütün işlerimi bıraktım ve hemen kurabiyelerimi yapmaya başladım.Ertesi günü akşamüstü de yolladım.Sepeti aldıkları gibi hastanenin yolunu tuttular.Çünkü çiçek götürmek yerine farklı bir alternatif arıyorlardı. Belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ıcıngin bir kuruma süreci vardır.En az 10 saat beklemesi gerekir. Şeker hamuru gibi değildir. Icingin beni en zorlayıcı tarafı budur.Tabi resimlerde akşam çekildiği için oldukça sarı çıkmış biraz düzelttim ama  yok istediğim gibi olmadı. Çünkü yaptığınız işin detayını tam olarak gösteremiyorsunuz resim kötü olunca.

5 yorum:

sevil(birdemliksohbet) dedi ki...

harika emeklerinize sağlık
sevgiler

Anne Kaz dedi ki...

buradan çok güzel görünüyor çok severim icingle oynamayı şekilli kurabiyeler yapmayı :))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Eline sağlık şeker

Konsept Pasta dedi ki...

Selam Liza Ayse Yamanın yaptıgı Royal icing çalışmalarına yorum göndermiştik Hatırlarsınız.Benim bildigim Coccolat ve Konuşan kurabiyeler vardı. Diger bazı arkadaşlarda çalışmışlar bildiğiniz gibi çok zahmetli ve sabır isteyen bir uğraşı google dan görsellerden epey baktım maalesef fazla bulamadım.Ellerinize saglık hepsi çok güzeller iyi çalışmalar.

H.E dedi ki...

Sitenizi niye daha önceden keşfetmedim diye hayıflandım doğrusu. Yaptıklarınız çok hoş şeyler, site cıvıl cıvıl. Ayşe Yaman'dan yönlendim buraya. ben de kendimce yapıyorum pasta adına birşeyler, ama kurabiye olayı nedense zor geliyor, belki biraz içine girmem gerek. Siteyi iyice inceleyeyim ben, ellerinize sağlık diyorum. www.hasibece.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Blog Designer ByAfet for personal use of Hobibox