8 Haziran 2010 Salı

Royal icing kursu

            

Royal icing kurs görüntülerini yayınlamak istedim bugün.Devamında da yine yaptığım çalışmalar olacak.Mine hanım bana paskalya döneminde mail atmış ve royal ıcıngli kurabiye yapımını öğrenmek istediğini belirtmişti, fakat çok yoğun olduğumdan müsayit olmadığımı belirttiğim halde 2 ay sabırla bekledi. Bunun nedenini ise her işi ustasından öğrenilmesi gerektiğini söyleyip beni yüceltti doğrusu. Kendisi de şeker hamurlu çok güzel kurabiyeler yapıyor.Aşağıdaki resimlerde kendisinin yaptığı işleri de ekledim. Mine gerçekten çok becerikli bir hanım, çalışmalar elinden gayet güzel çıktı. Siz ne dersiniz?
           

4 yorum:

derya dedi ki...

Canımmmm keşke İstanbulda olsam ba
nada kurs verirmiydin:))Ellerine sağlık ayyy bende istiyorum ama:))
Hayırlı bol kazanç dilerim çok öpü
yorum...

liza dedi ki...

Deryacığım tabiki verirdim. Niye vermiyim.Kapım herkese açık. Bende seni çok öpüyorum.

Nani'nin Günlüğü dedi ki...

gerçekten bayıldım bende yavaş yavaş bu işlere karışmaya başlıyorum:)))hem eğlenceli hem yetenek ve en önemlısı yaratıcılık bekleyen bır uğraş...başarılar gercekten sanatınız süper:)

liza dedi ki...

Sevgili Nani
ziyaretin için çok teşekkür ederim.
Bu işe kendini kaptırdın mı daha yeni daha güzel birşeyler çıkarmak için uğraş veriyorsun.Bu arada da sanatını geliştiriyorsun. Ben 5 senedir bu işi yapıyorum her yaptığım kurabiyede biraz daha gelişiyorum. Kendi kendime öğrendiğim bu işi de başka arkadaşlara öğretmekten zevk alıyorum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Blog Designer ByAfet for personal use of Hobibox