14 Kasım 2011 Pazartesi

Hastane Odası Süslemesi

Bu hastane odası süslemelerini bir önceki yayınımda bahsettiğim Burcu hanım için yaptım.Kendiyle sık sık görüşmelerimizde,doktorunun ekimin 4ü gibi doğumun gerçekleşeceğini dediğini fakat sanki daha erken gelicekmiş gibi bir hissi olduğunu söylüyordu.Üstelik planlıydı ve sezeyan olacaktı.Ben de ara ara boş kaldıkça süslemeleri hazırlamaya çalışıyordum.Birkaç ufak detay kalmıştıki Eylülün 27sinde Liza hanım ben hastaneye gidiyorum diyerek aramasıyla elim ayağım birbirine dolaştı.Biten bütün süslemeleri alarak Maslak Acıbadem Hastanesinin yolunu tuttum.Allahtan büyük parçalar bitmişti. Takı yastığı,çerezlik,sehpa örtüsünün bir tanesi kalmıştı.Onları da ertesi günü yolladım. Gerçekten o kadar heycanlandım ki, Burcu sesimden anlamış.Hastaneye ulaştığımda Mert bebek gelmişti bile.Hemen prensimizin odasını düzeltmeye başladım. Bu sırada Mutlu Masal Nilay da Mert bebeğin resimlerini çekiyordu.Kendisiyle orada tanıştım.Samimi güleryüzlü ve işini çok iyi yapan bir arkadaş.Sağolsun benim süslemeleri de çekti ve daha sonra yolladı bana.O kadar güzel detaylar yakalamış ki çoğunu yayınlamak istedim. Bu yüzden de bayağı bol resimli bir post oldu.
Mert bebeğe annesiyle babasıyla ve tüm ailesiyle birlikte upuzun sağlıklı bir hayat diliyorum.Burcuya da bebişiyle geçireceği mutlu günler diliyorum.2 yorum:

derya dedi ki...

Canımmmm mutlu haftalar dilerim.Muh
teşem olmuş her ayrıntı çok özel el
lerine,emeğine sağlık.Bu güzellikle
ri gördükçe tanışmak ve eğitim almak için sabırsızlığım artıyor:))
Kocaman öpüyorum.

liza dedi ki...

Deryacığım bu güzel yorumlarınla beni mutlu ettiğin için ben de sana çok teşekkür ederim. Takdir edilmek çok güzel. Ben de seni çok öpüyorum.Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Blog Designer ByAfet for personal use of Hobibox