22 Şubat 2012 Çarşamba

Çiçekli 16 Yaş Pasta

Karlinanın 16 yaş pastası. Annesi beni aradığında kızının istediği pastayı tüm detaylarıyla anlattı.Gerçek çiçekler,üstünde inci olan minik kurabiyeler,gümüş drajeler,çikolata ruloları ve pastanın beyaz çikolatayla kaplanması. Bu kadar zamandır şeker hamurlu ve figürlü pasta yapıyorum ilk defa böyle bir istekle karşılaştım.Fakat pasta tamamlandığında ortaya çok güzel bir görüntü çıktı. Pastayı görenler tam nişan pastası olmuş dediler.Tabi 16 yaş da özel bir yaş olduğu için pastasının da özel olması gerekiyordu. Karlinaya mutlu,sağlıklı uzun seneler diliyorum.

3 yorum:

derya dedi ki...

Harika tek kelimeyle ellerine,emeği
ne sağlık.Hayırlı bol kazanç dilerim sevgilerimle...

Delfina ; dedi ki...

Lizacım, rss adresin değişince readere yazıların hiç düşmedi.Kaç günlerdir aklımdaydın,Liza yoksa bıraktı mı pastacılığı diye bakayım dedim bloguna. Yine şahane ötesi eserler görüyorum burada, pastalarda kullandığın renkler, ince işçilik sanatın muhteşem Lizacım.Hemen yeni adresini ekledim.

Sevgiler çokca.

liza dedi ki...

Deryacığım; çok çok teşekkür ederim. Ben seni sık sık ziyaret edemiyorum:( ama sen beni hiç aksatmadan ziyaret ediyorsun sağol canım.
Delfinacığım; Ziyaretin ve yorumun için çok teşekkür ederim. Deryaya söylediğim gibi kimselerin sayfalarını ziyarete gidemiyorum yayın bile yapmakta zorlanıyorum şu yayınladığım pasta taaa ekim ayından toparlayamadım bir türlü.Vakit çok önemli bazen sayfamı bile açmadığım günler oluyor.Zanetmeki hep işten güçten iş olmadığı günler de başka şeyler çıkıyor.Seni gördüğüme çok sevindim.En kısa zamanda ziyaretine gelicem öptüm canım:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Blog Designer ByAfet for personal use of Hobibox